Angeles con amor por Anahi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ucker se je pogovarjal z oboževalci

Go down 
AvtorSporočilo
Hadita*
Administrator
Administrator
Hadita*



Ucker se je pogovarjal z oboževalci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ucker se je pogovarjal z oboževalci   Ucker se je pogovarjal z oboževalci EmptySob Jul 25, 2009 9:20 pm

Nekdanji član skupine RBD Christopher Uckermann je v spletnem pogovoru odgovoril na nekaj vprašanj svojih zvestih oboževalcev.





Ucker se je pogovarjal z oboževalci 60314211
Christopher se je poklonil kralju popa Michaelu Jacksonu.
Boš za pesem Light Up The World Tonight posnel videospot?

"To pesem sem napisal prejšnje leto in jo tudi zapel na zadnjih koncertih skupine RBD, a uradnega videospota ne bom posnel. Obstaj en video na spletu, ki bo tudi ostal edini."
Najboljši kraj, kjer se lahko umakneš pred paparaci?
"Ciudad de México."
Lahko razkriješ kakšno podrobnost o tvojem filmu o potresu leta 1985 v Mehiki?
"Lani sem iskal scenarij in sem našel enega, ki govori o povezanosti, ki se je vzpostavila med Mehičani, nekaj, kar se ni zgodilo vse od mehiške revolucije. Igram klovna, ki se posveča zabavanju otrok."

Ucker se je pogovarjal z oboževalci 60314213
Ucker se pred paparaci umakne v Mehiko.
Zdaj, ko si spoznal svet sedme umetnosti, katero bi raje videl v vlogi protagonistke: Maite, Dulce ali Anahí?

"Nisem režiser, gre za velik projekt, a so vse tri zelo dobre igralke, tako da bi moral videti njihovo interpretacijo, da bi videl, katera je najbolj primerna."
Kaj boš nosil na rdeči preprogi Premios Juventud?
"Nosil bom modro-belo retro obleko. Rad eksperimentiram, čeprav me potem kritizirajo, a mi je za to vseeno."
Nominiran si v različnih kategorijah za Premios Juventud, kot naprimer v kategoriji Qué rico se mueve, v kateri tekmuješ proti Chayanne, Rickyju Martinu in Dulce Maríi. Misliš, da plešeš bolje kot oni?
"Drugače, saj ima vsak svoj stil. Upam, da bom zmagal, če ne, pa nič hudega."
Po čem se spominjaš Michael Jacksona?
"Je velik glasbeni vpliv, sodeloval je s Quincyjem Jonesom, ki je glasbeni genij, kar je bil tudi Michael. Morda so ga nekateri kritizirali, a jaz ga še vedno podpiram, saj je imel prevelike sanje za naš čas."
Nazaj na vrh Go down
 
Ucker se je pogovarjal z oboževalci
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» [Ucker] in njegovi projekti

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Angeles con amor por Anahi :: Anahí World :: :. Qué hay de nuevo?-
Pojdi na: